Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę gdy pokupny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu aż do zysków w znacznie krótszym czasie zaś z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, a nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest owszem praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz już na swoje pomocnik całej odpowiedzialności w środku generowanie przychodów. Możesz nadać czas wolny oraz później mieć zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, ażeby oblecieć jest przekształcić osobisty pracownicy w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest wręcz przeciwnie menedżerami, a istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy dostać pewne rzeczy, w czasie jak rząd kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz rząd i wizję, w tamtym czasie Twój zespół staje się akuratny spośród TWOIM celem.

Będą pożądać wykonywać pracę w celu Ciebie natomiast wygrywać w celu Ciebie pieniądze, bo wiedzą, gdzie zmierzasz i chcą istnieć tego częścią, ponieważ owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami zaś pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa zaś przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów oraz dochody.

Następnie, używają cierpliwości, aby chwytać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich mapa pracował w celu nich oraz przynosił nieporuszony ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest wariacja skupienia się na tym, tak jak ta jedna metoda jest szpica dla Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, natomiast niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca ponownie zaś znowuż zaś odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest owo długoterminowy awans staż poprzez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak by płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś jak większość chirurgów, Twój wspaniały wzór biznesowy byłby:

Prawie w pełni prowadzony przez Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów i przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie bis większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący rozmiar oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / względnie która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większa część chirurgów, twoja obecna faktyczność wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają cokolwiek życia niezależnie od swoją praktyką, bowiem czują się nie mówiąc o kontrolą tudzież martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, skoro nie wiedzą, jak anulować swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, iżby ich doświadczenie pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … jest dozwolone otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce dokumentnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, tak aby wywiązać się swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na rozbudowa praktyki.

Related Posts