Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę kiedy opłacający się biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie tudzież z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, zaś nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest ale wręcz praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tym momencie na swoje barki całej odpowiedzialności za wytwarzanie przychodów. Możesz ponieść czas wolny i w dalszym ciągu być wyposażonym zadowolenie ducha wiedząc, iż Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, aby owładnąć jest przekształcić osobisty personel w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest tylko menedżerami, natomiast istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak osiągnąć pewne rzeczy, w trakcie podczas gdy władza kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na odwrót „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśliby zapewniasz władza zaś wizję, w owym czasie Twój całość staje się zgodny z TWOIM celem.

Będą czuć sympatię wykonywać pracę dla Ciebie natomiast zarabiać gwoli Ciebie pieniądze, jako że wiedzą, dokąd zmierzasz natomiast chcą znajdować się tego częścią, ponieważ to wpłynie również na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa i przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby trzymać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich mapa pracował dla nich zaś przynosił sztywny pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, iż mogą odpłacić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bo uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna sposób jest warta gwoli Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, ale niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy pacjent wraca znów tudzież raz jeszcze zaś odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest to długoterminowy rozbudowa praktyki na skroś relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie dzięki chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak żeby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś jak gros chirurgów, Twój idealny wzorzec biznesowy byłby:

Prawie na cacy kierowany przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwakroć większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący wielkość a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / bądź która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia niezależnie od swoją praktyką, jako że czują się nie zważając na kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, dlatego że nie wiedzą, gdy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, iżby ich biegłość pracowała w celu nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … można otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej tudzież zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, ażeby uskutecznić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu oraz ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na rozwój praktyki.

Related Posts