Stres numer jeden w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, czy jesteś w praktyce 5 lat czy też 20 lat … Stres nr 1 jako chirurg adaptujący się jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym można polegać, żeby przestawić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, nieznany laser, bądź fałszywy koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc właściwie do Ciebie i dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych jak o tlenie. Kiedy masz stały dopływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz spośród łatwością.

W przeciwnym razie, oddychanie jest odcięte oraz nie przeżyjesz długo.

A owo w życiu się nie kończy. Niepokój. Nawet jeśli masz zarezerwowane terminy, azaliż nie czekasz, aż spadnie drugi but?

Studnia była na wyczerpaniu, zaś aktualnie jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz solidny platforma przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój platforma składa się z wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, to jest to http://www.drazyk.pl punkt programu planu, pomimo tego nie kompletny plan.

Łatwiejszym sposobem jest permisja istniejącym pacjentom, tak aby przynieśli Ci nowych pacjentów, w twórczy sposób.

To nie tylko w znacznym stopniu zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, wszak oraz zwiększa retencji pacjentów, co jest bardzo dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają wyższy współczynnik konwersji niż „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają również więcej na transakcję tudzież są w wyższym stopniu skłonni aż do powrotu, więc ich pozytyw w całym okresie życia jest w znacznym stopniu większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, że programy polecania pacjentów są w najwyższym stopniu opłacalną a lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja rutyna może zastosować.

Przy okazji, możesz się moc przyuczyć patrząc na to, jak inne branże wykorzystują programy poleceń aż do rozwoju swoich firm. Oto parę spośród nich:

1. PayPal. Oni słowo w słowo rozdawał darmowe pieniądze, zaś to działało pięknie dla nich. I owo było zanim social media!
2. Airbnb. Pojedynczy eksploatator w Chinach doprowadził do tysięcy zapisów i setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową opcja prowadzenia wielu programów polecających równocześnie – w podobny sposób gwoli użytkowników, kiedy oraz http://www.ograbek.pl dla kierowców.
4. $1,000 także dla zwolennika jak tudzież przyjaciela, z w całości niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie niejaki spośród najbardziej usilnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza strona Internetu decyduje się uruchomić program polecający, wskazane jest się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz opłacać gotówką wewnątrz skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, atoli nie jest to powód, aby zamknąć swój rozum do programu polecającego.

Może nie jest dozwolone płacić w środku skierowania bezpośrednio, podczas gdy inne firmy mogą, tymczasem na http://www.frymus.pl bodajże jest dozwolone rozwijać swoją praktykę strategicznie i etycznie, zatem wypada posiadać otwarty umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, że Twoi obecni pacjenci będą rozsiewać o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy tudzież niekończącą się listą obowiązków społecznych natomiast rodzinnych, Twoja strategia marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz przeto sprawić, aby to oni o niej pomyśleli zaś sprawić, tak aby przebieg polecania był dla nich podczas gdy najłatwiejszy, na skutek z jakiego powodu Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby oprogramowanie poleceń miał praktyczny wpływ na postęp Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą egzystować następujące kluczowe elementy:

– Łatwy aż do zrozumienia w celu pacjentów
– Prosty w obsłudze w celu personelu
– Zniewalający, ale opłacalny
– Łatwy aż do śledzenia wyników
– Zabawny a z zaprzątniętą uwagą na pacjentach, natomiast nie na Tobie

Related Posts