Przewodnik w celu początkujących: Wprowadzenie do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, jaki został wykonany na technologii Blockchain oraz widać został uruchomiony w 2009 roku dzięki tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych a uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów prawdopodobnie utrzymywać się wydobytych. Inne w najwyższym stopniu popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty to Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic i twarde rozwidlenia Bitcoin, takie kiedy Bitcoin Cash tudzież Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, tak aby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie i starali się wystrzegać się inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, że należność wtem spadła w dół, gdy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ rynek kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, skoro nie ma kontroli żadnego rządu powyżej kryptowalutą, dlatego że jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem natomiast zdominuje wszystkie waluty, takie kiedy USD, EUR, INR zaś ASD w przyszłości http://www.borejko.pl tudzież stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego powinno się a z jakiego powodu nie wskazane jest wkładać w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, natomiast potem plus minus 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą dla każdej monety.

Niektóre z powodów, których doświadczyłem oraz którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – w związku z tym użytkownicy nie potrzebują okolica trzeciej, ażeby przekazać kryptowalutę spośród jednego miejsca docelowego do drugiego, w przeciwieństwie aż do waluty fiat, gdzie eksploatator potrzebuje platformy takiej jak bank, żeby tracić kapitał spośród jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na niezmiernie bezpiecznej technologii blockchain zaś prawie zerowe szanse na włamanie tudzież złodziejstwo kryptowaluty, póki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś stale stronić kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na szybki zarobek, oraz od tego czasu pada ofiarą szumu bańki natomiast traci swoje pieniądze. Lepiej jest, iżby użytkownicy przeprowadzili dużo badań zanim zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze porządnie jest umieścić swoje finanse w wielu kryptowalutach w zastępstwie jednej, dlatego że zauważono, iż kilka kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, o ile inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których wskazane jest się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, natomiast pozostałość kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin dalej dominuje na rynku kryptowalut, toż jego uczestnictwo nagle spadł spośród 90% do 38%, natomiast Altcoiny takie jak Litecoin, Ethereum, Ripple naraz wzrosły zaś przejęły większa część rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl cały czas dominuje na rynku kryptowalut, tymczasem nie jest jedyną kryptowalutą, którą trzeba zastanowić się podczas inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz zanieść u dołu uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie a podczas gdy brać za dobrą monetę kryptowaluty?

Podczas gdy nieco lat temu nie było bez trudności kupić kryptowaluty, aliści aktualnie użytkownicy mają mnóstwo dostępnych platform.

W 2015 roku, Republika Indii ma dwoje główne platformy bitcoin Unocoin portfel a Zebpay portfel, gdzie użytkownicy mogą wierzyć a sprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupić bitcoin spośród portfela tylko, przecież nie od czasu innej osoby. Istniała różnica w cenie kupna a sprzedaży, zaś użytkownicy muszą zrewanżować się pewną nominalną opłatę za zakończenie transakcji.

W 2017 roku twórcze myślenie Cryptocurrency wzrósł ogromnie, zaś cena Bitcoin wzrosła spontanicznie, zwłaszcza w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników do poszukiwania alternatyw Bitcoin zaś przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax oraz Zebpay to dwaj główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku z 90% udziałem w rynku – kto zajmował się lecz wciąż Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje to szansę innym organizacjom na postęp z innymi altcoinami, tudzież nawet zmusiło Unocoin zaś innych aż do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna z wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami zaś blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange w celu swoich użytkowników, by mogli zajmować się handlem wieloma kryptowalutami prócz handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica między obiema platformami polegała na tym, że Unocion zapewniał natychmiastowe zakup tudzież sprzedaż ale wręcz Bitcoinów, na przestrzeni jak na UnoDAX użytkownicy mogą dostarczyć zlecenie na dowolną dostępną kryptowalutę oraz jeżeli pasuje płeć słaba do odbiorcy, zlecenie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne aż do handlu kryptowalutami w Indiach owo Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej z giełd, rejestrując się w ciągu pomocą adresu mejl natomiast podając dane KYC. Gdy ich rachunek rozliczeniowy zostanie zweryfikowane, można zacząć handel monetami ich wyboru.

Related Posts