Przewodnik w celu początkujących: Wprowadzenie aż do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, jaki został zbudowany na technologii Blockchain natomiast prawdopodobnie został uruchomiony w 2009 roku za sprawą tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych i uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów może utrzymywać się wydobytych. Inne w największym stopniu popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty to Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic tudzież twarde rozwidlenia Bitcoin, takie podczas gdy Bitcoin Cash zaś Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, iżby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie natomiast starali się unikać inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, iż pańszczyzna naraz spadła w dół, kiedy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ bazar kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, albowiem nie ma kontroli żadnego rządu powyżej kryptowalutą, dlatego że jest to kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem i zdominuje wszystkie waluty, takie kiedy USD, EUR, INR i ASD w przyszłości http://www.borejko.pl oraz stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego powinno się tudzież w jakim celu nie wskazane jest wkładać w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, tudzież po pewnym czasie w przybliżeniu 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych z pewną unikalną cechą dla każdej monety.

Niektóre spośród powodów, których doświadczyłem tudzież którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – zatem użytkownicy nie potrzebują strony trzeciej, aby przenieść kryptowalutę spośród jednego miejsca docelowego do drugiego, w przeciwieństwie do waluty fiat, gdzie użytkownik potrzebuje platformy takiej jak bank, iżby wydawać pieniądze z jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na niesłychanie bezpiecznej technologii blockchain zaś w pewnej mierze zerowe szanse na włamanie tudzież złodziejstwo kryptowaluty, dopóki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś zawsze wystrzegać się kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu z nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na rychły zarobek, i po pewnym czasie pada ofiarą szumu bańki i traci swoje pieniądze. Lepiej jest, tak aby użytkownicy przeprowadzili wiele badań zanim zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze porządnie jest ulokować swoje pieniądze w wielu kryptowalutach miast jednej, jako że zauważono, iż nieco kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, gdyby inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których warto się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, tudzież reszta kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin później dominuje na rynku kryptowalut, przecież jego uczestnictwo naraz spadł z 90% aż do 38%, oraz Altcoiny takie podczas gdy Litecoin, Ethereum, Ripple jak grom z jasnego nieba wzrosły i przejęły większość rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl nieprzerwanie dominuje na rynku kryptowalut, toż nie jest jedyną kryptowalutą, którą trzeba zastanowić się na przestrzeni inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz ponieść u dołu uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie i podczas gdy brać za dobrą monetę kryptowaluty?

Podczas kiedy kilka lat temu nie było bez trudności kupować kryptowaluty, lecz w tej chwili użytkownicy mają masa dostępnych platform.

W 2015 roku, Republika Indii ma dwoje główne platformy bitcoin Unocoin portfel i Zebpay portfel, dokąd użytkownicy mogą wierzyć tudzież wyprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupować bitcoin z portfela tylko, toż nie od chwili innej osoby. Istniała różność w cenie kupna zaś sprzedaży, zaś użytkownicy muszą zapłacić pewną nominalną opłatę wewnątrz ukończenie transakcji.

W 2017 roku przemysł Cryptocurrency wzrósł ogromnie, a danina Bitcoin wzrosła spontanicznie, zwłaszcza w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników aż do poszukiwania alternatyw Bitcoin a przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax tudzież Zebpay to para główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku spośród 90% udziałem w rynku – który zajmował się przeciwnie Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje to szansę innym organizacjom na przyspieszenie spośród innymi altcoinami, zaś nawet zmusiło Unocoin i innych aż do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna z wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami tudzież blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange gwoli swoich użytkowników, ażeby mogli kramarzyć wieloma kryptowalutami niezależnie od handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica między obiema platformami polegała na tym, iż Unocion zapewniał natychmiastowe zakup natomiast sprzedaż wręcz przeciwnie Bitcoinów, w ciągu gdy na UnoDAX użytkownicy mogą złożyć zamówienie na dowolną dostępną kryptowalutę a jeśli pasuje ona aż do odbiorcy, zlecenie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne aż do handlu kryptowalutami w Indiach to Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej z giełd, rejestrując się za pomocą adresu e-mail i podając dane KYC. Gdy ich rachunek rozliczeniowy zostanie zweryfikowane, jest dozwolone nawiązać wymiana handlowa monetami ich wyboru.

Related Posts