Praktyki od momentu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, czemu niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego aż do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, ale jest jakiś rozdział, kto jest no apropos naszej branży, że chciałem się zanim z wami podzielić a nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednakowoż oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji cyklicznie wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, przecież są ano organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej lub szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania oraz przebijania się, który wymaga wysiłku, żeby się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; tymczasem podczas gdy w tej chwili się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w artykuł przełomowy, który staje się nie do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa podług innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się odrzucić tok budowania a w tej chwili przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, wszak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, z tej przyczyny próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby uzyskać natychmiastowe rezultaty oraz w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, i w tym momencie są w pętli zagłady zaś zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne albo przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, ewentualnie katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą miesiąc czy też dwa, nie podoba się wyniki, tym samym skaczą z tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale pod żadnym pozorem nie pozostają dość długo, żeby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, gdyby pomieścić plan w miejscu, aby je pielęgnować, w związku z tym dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi praktyka odnosząca sukcesy, ażeby jeżyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji a utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które bezustannie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; po pewnym czasie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują wiara z tym pacjentem przed spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką odkąd pierwszego telefonu, jaki wykonują, iżby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się zaś udostępniać na własnych platformach społecznych, więc inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast przebyć przy użyciu swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych stąd więcej pacjentów zrobić owo samo natomiast no później oraz no dalej.

Więc obecnie masz bieg i schemat, kto buduje rozpęd, zatem masz niezmienny rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze aniżeli teraz, iżby Twoja biegłość działa kiedy prawidłowo naoliwiona maszyna, która może zachować się burze konkurencji i COVID zaś byle co innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od 20 lat natomiast mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.

Related Posts