Praktyki od chwili dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest jakiś rozdział, kto jest właściwie apropos naszej branży, iż chciałem się nim spośród wami podzielić a nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, natomiast oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji notorycznie wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, atoli są naprawdę organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej ewentualnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania zaś przebijania się, który wymaga wysiłku, żeby się rozkręcić, kiedy ciężkie kołowrót zamachowe; jakkolwiek kiedy już się rozkręci, nabiera rozpędu natomiast trafia w artykuł przełomowy, jaki staje się nie aż do zatrzymania zaś przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa podług innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast skupiać impet, starają się nie wziąć pod uwagę przebieg budowania oraz w tym momencie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednakowoż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, wobec tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, iżby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty natomiast z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, i w tej chwili są w pętli zagłady i zmierzają do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne praktyki gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, bądź katalogów, albo mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przez łysek czy też dwa, nie podoba się wyniki, z tej przyczyny skaczą z tego do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają dość długo, iżby uzyskać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeśli umieścić plan w miejscu, by je pielęgnować, ergo dokładnie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi wprawa odnosząca sukcesy, żeby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy zaś siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które przez cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani oraz najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą a budują wiara z tym pacjentem przed spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od pierwszego telefonu, kto wykonują, ażeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji oraz dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś użyczać na własnych platformach społecznych, dlatego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię a przejść przy użyciu swoje procesy, tudzież oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych wskutek tego więcej pacjentów sprawić to samo zaś w gruncie rzeczy później tudzież w gruncie rzeczy dalej.

Więc teraz masz tok oraz schemat, kto buduje rozpęd, w takim razie masz żelazny ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To pod żadnym pozorem nie było ważniejsze niż teraz, iżby Twoja praktyka działa podczas gdy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie utrzymać się przy życiu burze konkurencji zaś COVID i cokolwiek innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy i kłopotów.

Related Posts