Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust do ust

Słowo z ust skierowanie jest gruntownie najlepsza marketing można zapuścić aż do swojej praktyki. Jest owo plus najtańsza odmiana reklamy, że można wkładać w a zajmuje minimum czasu zaś wysiłku.

Wszyscy wiemy, iż najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy towarzysz mówi drugi przyjaciel, penis http://www.gesikowski.pl rodziny, bądź ziom o tobie, to jest złoto. Są nuże na wejściu sprzedawane na ciebie, nie są w rzeczy samej wrażliwe na cenę natomiast są bardziej prawdopodobne, żeby pozostać lojalnym przy Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, redukcja kosztów marketingu zewnętrznego zaś modyfikować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz nieco poleceń od chwili swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda rutyna je ma, lecz chcesz je odkąd każdego szczęśliwego pacjenta – nie tylko wybranych kilku.

Uczyń powiedzenie ustne referencje priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy natomiast włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą z kontaktów z pacjentami, z powodu którym czują się oni traktowani w pierwszej kolejności jako osoby, i wówczas potem w charakterze pacjenci.

Używaj ich imion oraz nawiązuj dotyk poglądowy z pacjentami. Zadawaj im pytania, i w następnej kolejności pozwól im mówić. Chodzi o to, ażeby najprzód odnieść z nimi osobistą więź, ażeby wiedzieli, że ci na nich zależy.

Poświęć dubel minuty na nich jak na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, zajęcie lub byle co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przedtem Tobą natomiast opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się naprawdę co niemiara o danej osobie, o ile pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zaszokowany tym, czego się dowiesz.

Być przypuszczalnie są one członkiem mediów lub są one częścią dużej firmy, która prawdopodobnie użytkować z http://www.gajcy.pl usług w charakterze perk pracownika. Kto wie, tak długo jak nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy z nas ma przeciętnie mniej więcej 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli everyman spośród twoich pacjentów powiedział tylko niejaki z ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ postępy praktyki. Jak owo brzmi?

Pamiętaj, jednakowo myślących ludzi, zawiesić dookoła z innymi podobnie myślących ludzi, w związku z tym chcesz, ażeby Twój „preferowany pacjent” dostarczyć swoich przyjaciół aż do Ciebie.

Ale nie bierz tego wewnątrz pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich kiedy oni i jeżeli wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę natomiast kolegów, obiecujesz, że będziesz się nimi poprawnie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, toteż produkuj jej krocie gwoli różnych kanałów medialnych, żeby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl wydzielać się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną i zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację spośród potencjalnym pacjentem, kto mówi o liposukcji (oczywiście wewnątrz jego zgodą), natomiast po pewnym czasie wysłać go na YouTube oraz Vimeo.

Podziel to na małe kawałki a prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, ażeby zaprojektować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem oraz wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach natomiast informacjach prasowych. Wyślij e-mail z informacją o tym do swojej aktualnej listy pacjentów natomiast dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, iżby wykorzystać niejaki element treści w wielu różnych kanałach medialnych, aby wzmóc swoją obecność w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób to zabawne a łatwe w celu swoich pacjentów, żeby podzielić się tobą spośród przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z marka wydrukowanym na nim. Mieć to stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą sprawiać zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl tudzież Twoim personelem a notować wideo spośród relacją, natomiast następnie przekazać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie zaś Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń w środku pewnik. Chcesz podziękować swoim pacjentom, natomiast przyziemny blankiet wygenerowany przez maszyna matematyczna nie wystarczy.

Pacjenci chcą znajdować się doceniani w środku swoje ufność oraz uznani za swoje wsparcie, wobec tego okaż im wdzięczność.

– Niech załoga obecnie aż do nich zadzwonią, by im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami od Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, iżby im podziękować
– Wyślij niespodzianka spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, w takim razie zrób wielką sprawę spośród tego, gdy wybitnie doceniasz ich polecenie, natomiast więcej osób będzie pójść śladami w ciągu nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw bezobsługowy oprogramowanie nagród, kto potwierdza a dziękuje twoim pacjentom za pomocnik w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, żeby trwać o do licha i trochę więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, jednakże uczynić owo z ostrożnością, ażeby utrzymać się z dala od kłopotów z towarzystw medycznych zaś ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie można wynagradzać komuś, który zachęca inną osobę do posiadania procedury medycznej. Więc nie przypadkiem egzystować wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Posts