Niedobór pracowników przypuszczalnie stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie znajdować się doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, przeciwnie może, firmy obudzą się i dostrzegą symptomatyczny współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą zaleta firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę zaleta tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, wszak to nie powstrzymało ich chciwych prezesów przedtem zgarnięciem sowitych premii.

Mamy brak pracowników, zaś firmy starają się przyjąć do pracy każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw tudzież jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy ranga skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, tudzież ona powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany w sąsiedztwie tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski znienacka wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu stanowić pewnym, jestem przeciwny opodatkowaniu zysków z wykorzystaniem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć odkąd zysków. To było w tenże sam raz. W międzyczasie moja lepsza połowa zaś ja robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, oraz pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, opodal że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy natomiast odnosić się ich dobrze, i nie jak trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli silny koalicja pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy i ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: metoda pokazują, że niektóre firmy przełamują model oraz traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo owszem niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły kwartał jako nagrodę, stąd wykorzystują pracowników tudzież fałszują wyniki w środku kolejny kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram przepis Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty za pośrednictwem Izbę a jest rozpatrywany dzięki Senat, nawet gdyby może być wyposażonym ale wręcz lekki autorytet na okup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na okup akcji, za jednym zamachem wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór prawdopodobnie zawierać efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu za pośrednictwem pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo oraz nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) miał rewelacja w 2019 roku natomiast zdecydował, iż maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy oraz prędko je porzucił tudzież wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii potem odchodzili od momentu tych frazesów.

Related Posts