Niedobór pracowników prawdopodobnie stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników przypadkiem istnieć doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, na odwrót może, firmy obudzą się natomiast dostrzegą charakterystyczny wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy zaś niszczą atut firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę zaleta tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, toż owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy zaległość pracowników, oraz firmy starają się przyjąć do pracy każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, jak McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska firma Loblaw i jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy poziom skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, oraz niewiasta powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników pewny obok tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski znienacka wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu być pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków za pośrednictwem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od momentu zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja współmałżonka natomiast ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, oraz kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, w pobliżu iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy oraz dotyczyć ich dobrze, oraz nie jak trybiki wyrabiające premie dla prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni i inni badacze znaleźli ostry unia między zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy tudzież ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: postępowanie pokazują, iż niektóre firmy przełamują model tudzież traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo wręcz przeciwnie niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jako nagrodę, toteż wykorzystują pracowników tudzież fałszują wyniki w środku późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram prawo Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, który został przyjęty przy użyciu Izbę oraz jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet jeśli być może posiadać wręcz przeciwnie delikatny waga na okup akcji. Firmy nie powinny demaskować miliardów na okup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie nieść efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni i usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu przy użyciu pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo również nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat od momentu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął ustrój kapitalistyczny interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch rewelacja w 2019 roku natomiast zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy oraz migiem je porzucił natomiast wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii potem odchodzili odkąd tych frazesów.

Related Posts