Kredytowanie szpitali jest podróżą, tudzież nie celem

W obecnym scenariuszu, postać jest największym motorem dla każdej firmy, by nawiązać sukces. Jakość pozostaje w sercu każdej firmy. Opieka zdrowotna jest jedną z takich branż, gdzie postać opieki nie być może egzystować narażone na szkoda w środku wszelką cenę. Krajobraz opieki zdrowotnej w Indiach jest niesłychanie udzielający się oraz działa w środowisku o szybkich zmianach społecznych, gospodarczych natomiast technologicznych http://www.guzniczak.eu. Dość raz za razem słyszymy o słabej opiece powyżej pacjentem, zaniedbaniach, przypadkach readmisji, zakażeniach szpitalnych, nieefektywnych placówkach, nieodpowiednich zasobach, niehigienicznym środowisku. W związku spośród tym postać usług medycznych staje się koniecznością, i uwierzytelnienie jest jedynym rozwiązaniem tego problemu!

Akredytacja jest procesem oceny stosowanym za sprawą organizację opieki zdrowotnej w celu uzyskania dostępu tudzież poprawy jakości, wydajności tudzież skuteczności. Technecon Healthcare, jak konsultant szpitala, pomaga organizacji opieki zdrowotnej w wypełnieniu tej luki na skroś wewnętrzną ocenę obiektów a procesów szpitala w celu oceny jego gotowości akredytacyjnej, zaś także pomaga w przygotowaniu dokumentacji zgodnej z normami akredytacyjnymi, podczas gdy dodatkowo prowadzi za pomocą tok akredytacji http://www.fleszar.eu. Nadrzędnym celem szpitala jest przyrzeczenie wysokiej jakości opieki, bezpiecznych usług zdrowotnych oraz skrócenie czasu pobytu w szpitalu.

Kto być może się ubiegać o akredytację?

Każda organizacja opieki zdrowotnej, która obecnie funkcjonuje
Chętni do przyjęcia odpowiedzialności w ciągu poprawę jakości opieki
Preferowana jest organizacja zarejestrowana albo licencjonowana za sprawą odpowiednie władze.
Proces Akredytacji:
Ocena wniosku zgodnie spośród ustalonymi standardami
Badanie poprzednio oceną
Badanie oceniające
Przegląd zaleceń organu oceniającego przez Komitet Akredytacyjny
Badanie ponownej oceny
Zbadanie aktualnych procesów natomiast standardów jakościowych szpitala
Określenie standardów http://www.brozda.eu jakości tudzież parametrów wymaganych aż do akredytacji
Porównanie standardów akredytacyjnych z procesami teraz stosowanymi dzięki szpital
Analiza i dokumentacja luk
Zidentyfikować obszary wymagające poprawy

Oprócz wyżej wymienionych punktów, menedżerowie najwyższego szczebla powinni uraczyć inicjatywę w tworzeniu chęci wśród pracowników, umożliwić odpowiednie szkolenia gwoli wszystkich pracowników tudzież dać możliwość obligacja spośród ich strony i inspirować natomiast katalizować administracja zmianą.

Korzyści spośród akredytacji szpitali:

Poprawa jakości opieki, bezpieczeństwa pacjentów, oraz tym samym wzmocnienie doświadczenia pacjentów http://www.chodak.eu.
Zmniejsza ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych
Poprawa środowiska pracy w celu personelu, co skutkuje wysoką produktywnością
Zwiększa szansę na akredytację z ubezpieczeniem zaś stronami trzecimi.
Zapewnia wiara i pewność między pacjentów w poprzek rękojmia im dostępu do dobrej jakości opieki, infrastruktury itp.
Zwiększa liczbę odwiedzin pacjentów, co prowadzi do zwiększenia przychodów
Przewaga konkurencyjna nad szpitalami nieakredytowanymi

Szpitale akredytowane muszą przez cały czas wznosić stan opieki http://www.przyjemski.eu natomiast gwarantować adekwatność spośród normami jakości. Jeśli w trakcie procesu akredytacji zrzeszenie akredytująca otrzyma informacje, iż dana placówka w znacznym stopniu nie spełnia obowiązujących standardów, nie wcześniej może utrzymywać się podjęta orzeczenie o ponownym badaniu względnie cofnięciu akredytacji. Podczas podczas gdy droga do akredytacji nie jest łatwa aż do pokonania, wszystko czego potrzebuje to ciągłe wysiłki w celu osiągnięcia długoterminowych korzyści.

Related Posts