Jak zaskarbić sobie potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, pieniądze oraz trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, wszak nadto wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży dzięki 20 lat i pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ten zagwozdka całkiem bez trudu poprawić, żeby podnieść własny dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ściśle mówiąc właściwie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście i miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, podczas gdy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy zaś chcą wzbudzić nienawiść obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce zgadywać się lepiej – kropka! Wierzą, że wyższy aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na to samo odnaleźć odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz stosowny wynik, w pobliżu minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, natomiast iż jego obecność ulegnie poprawie.

Zajmujesz się z tej przyczyny uczuciami. Pacjent ładny chce się gdybać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny oraz szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na zanim jak na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością zaś szacunkiem i, jawnie mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą tudzież Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że potencjalny pacjent poczuje się dobrze, bieżący a komfortowy, a dodatkowo zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu w trakcie pierwszej rokowania telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, zawołany zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, żeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl odbyć za pośrednictwem recepcjonistę, wcale nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się wpierw przedstawić, natomiast od tego czasu nauczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go świętować przez kompletny okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć plus biegły w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, zaś później przyrzeczenie ich, że jest to bardzo popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć dodatkowo fachowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu podarować go do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt masa czasu między tym, podczas gdy interlokutor dotarł do Ciebie, a tym jak prawdopodobnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo kontynuować strategia swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić agenda rozmówcy lepiej albo omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego natomiast owszem dalej.

Wypełnij ten trwanie opóźnienia zaś pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w toku podczas gdy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy nic bardziej błędnego zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo formalny pakiet informacyjny w celu pacjentów, kto zawiera list odkąd Ciebie natomiast odręczny komentarz od momentu koordynatora pacjentów, który cieszy się na zebranie z nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia a zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, żeby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i opinia od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, żeby zobaczyć nim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, nieomal w tej chwili Cię poznał zaś pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów strategia pojawiają się one wysoce w wyższym stopniu gotowy, by rzec „tak” do Ciebie.

Related Posts