Jak przekonać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse natomiast trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, ale nazbyt wielu spośród nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pośrednictwem 20 lat a pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ten rafa całkiem bez trudu poprawić, ażeby podwyższyć swój iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co owszem nie inaczej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, jak są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy natomiast chcą wzbudzić niechęć przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, iż twój chory kosmetyczny chce dociekać się lepiej – kropka! Wierzą, że wyższy wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą ale wręcz odszukać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz trafny wynik, przy minimalnym bólu i dyskomforcie, zaś iż jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w związku z tym uczuciami. Pacjent czysty chce się domyślać się wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny natomiast szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przed jako na osobie tudzież iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością natomiast szacunkiem i, szczerze mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie natomiast Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że potencjalny chory poczuje się dobrze, aktualny zaś komfortowy, tudzież plus zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu w trakcie pierwszej pertraktacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, otrzaskany natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu i strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl przebyć za pomocą recepcjonistę, pod żadnym pozorem nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się pierw przedstawić, i z kolei nauczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go hulać przez cały Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć dodatkowo wprawny w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, a potem rękojmia ich, że jest to wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić plus zawołany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu podarować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt co niemiara czasu między tym, jak rozmówca dotarł do Ciebie, natomiast tym jak prawdopodobnie Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudności kontynuować postępowanie swoich konkurentów, którzy mogą ulokować agenda rozmówcy lepiej bądź porozmawiać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego i no dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia zaś zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w czasie jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, kiedy lecz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo oficjalny pakiet informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list od momentu Ciebie natomiast odręczny komentarz od momentu koordynatora pacjentów, który cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy zaś zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, aby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież świadectwo z pracy odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, iżby dojrzeć przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, niejako nuże Cię poznał a pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten tryb pojawiają się one w dużej mierze z większym natężeniem gotowy, iżby ogłosić „tak” do Ciebie.

Related Posts