Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w rzeczy samej łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz co niemiara pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, w związku z tym twój załoga dość moc rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra być może być zrobić, tak aby przekuć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wyszperać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje lecz po to, żeby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów i wiedza dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, ergo działaj szybko.

Idź nad wszystko, by poczuli się komfortowo zaś ruszyli aż do przodu.

Na przykład, o ile chcą mać makeover, tymczasem wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w toku podczas gdy oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jakkolwiek zwlekają z powodu strachu, więc rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, gdy niezwykle się cieszy, ponieważ uwielbia własny http://www.barej.pl dziewiczy aparycja a żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane a są w tej chwili uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je obudzić jest trafić do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś w następnej kolejności zawołać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby jeszcze raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna tryb była warta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone dalej miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, albo można szkolić pracowników, aby przekazać bez liku więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts