Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, a http://www.idzkowski.pl później zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz mnogość pieniędzy, ponieważ nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, przeto twój kadra dość mnóstwo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga może znajdować się zrobić, by przeobrazić te cenne wskazówki do płatnych procedur, jest dozwolone odszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje owszem po to, by NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast zasób wiedzy dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby wspomóc Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie ponad konkurencję, dlatego działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, ażeby poczuli się komfortowo zaś ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśli chcą rodzicielka makeover, jednakowoż wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, na przestrzeni gdy oni odzyskać, wyszperać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, aliści zwlekają z powodu strachu, w związku z tym uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, podczas gdy ogromnie się cieszy, skoro uwielbia osobisty http://www.barej.pl dziewiczy aparycja i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane i są w tym momencie uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je pobudzać jest trafić aż do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast potem zawezwać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby kolejny raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna tryb była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno dalej miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, czy też wolno szkolić pracowników, by przenieść co niemiara więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts