Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, by zobaczyć, dokąd są problemy zaś naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz również skrywać http://www.foit.pl głowy w piach tudzież wykonywać tego, co furt robiłeś, jako że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od momentu większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, czy ale wręcz zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, czy jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o lub nie dawny skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, żeby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej staż tudzież Twoich przychodów, żeby rosły.

Wystarczy odparować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, azaliż jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spoglądać Twoje zdjęcia a filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój taniec na TikTok – żartując, ale wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą spenetrować Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz więc strategii tworzenia a dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą być potencjalni pacjenci, żeby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mnogość w środku drogie, by reklamować dzień dzisiejszy oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista nigdy nie zapytał dzwoniącego, w kto procedura dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane genealogia skierowania, bowiem system komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zasięg na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, jak zapytany za pomocą telefon, niemniej jednak potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl i staje się z większym natężeniem komfortowe, niewiasta otwiera się, że nie inaczej owo był przyjaciel, kto skierował ją nie inaczej białogłowa googled ciebie, poszedł aż do witryny, a odtąd IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, albowiem są one nazbyt zajęci bądź nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, przeto po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż śledzić dni potem i do tego czasu ołowiu wzrosła zimna czy też ich konkurenci w tym momencie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak najważniejszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, ergo trzeba systemu, ażeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma z praktyką jest brane zanadto lekko w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci nigdy nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, o ile nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby stanowić postrzegane jako najlepsze, niemniej jednak nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, tak aby połączyć się spośród tobą, tymczasem nadal zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące drewno telefoniczne względnie apatyczny recepcjonista, jaki nie przeszkadza wiązadło spośród rozmówcą.

Mój całość natomiast ja robimy mystery shopping odkąd powyżej 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA praktyka prawdopodobnie wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I ale wręcz dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane tudzież obciążenie musi stanowić w miejscu, wobec tego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts