Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny oraz odwagi, aby zobaczyć, gdzie są problemy i wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz też żywić http://www.foit.pl głowy w piach tudzież sprawiać tego, co wiecznie robiłeś, albowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów zaś zysków? Czy wiesz, azali wręcz przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, jednakowoż jest byt innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o lub nie poprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż zaś Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy kontrować „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, bądź jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, jednakże wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz tym samym strategii tworzenia i dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą egzystować potencjalni pacjenci, ażeby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mnogość w ciągu drogie, iżby reklamować dzisiaj a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w który sposób dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane geneza skierowania, dlatego że system komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste zakres na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, gdy zapytany przez telefon, aliści potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl a staje się w wyższym stopniu komfortowe, płeć piękna otwiera się, że właściwie owo był przyjaciel, kto skierował ją tak dama googled ciebie, poszedł do witryny, tudzież z kolei IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie próbować na internetowych prowadzi, jako że są one nadmiernie zajęci lub nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, stąd po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy pracownicy staż śledzić dni dalej a do tego czasu ołowiu wzrosła zimna ewentualnie ich konkurenci nuże osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak naczelny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w takim razie trzeba systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma z praktyką jest brane nadto nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeżeli nie mogą spudłować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, żeby istnieć postrzegane jak najlepsze, aliści nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, potencjalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, ażeby związać się z tobą, lecz potem zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę bądź irytujące drewno telefoniczne albo apatyczny recepcjonista, jaki nie przeszkadza spojenie spośród rozmówcą.

Mój zespół tudzież ja robimy mystery shopping od czasu nad 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość być może skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I wprost przeciwnie dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane natomiast odpowiedzialność musi egzystować w miejscu, stąd każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts