Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy mejl ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od Ciebie, kto skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz nadto posłać je dosadnie aż do swojej darmowej okolica internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, przecież śledzony aż do Ciebie, toteż dostaniesz zadłużenie w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną natomiast jak dużo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz pył 24/7 dopuszczenie aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, społem z pełnym raportowania zespołu, wybierane przy użyciu warstwę (1 aż do 5), natomiast wszystkie poprzednie i istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył także informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak ergo możesz posłać do nich mejl oraz wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, gdy plus dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w samej rzeczy w następstwie tego możesz wyekspediować aż do nich poczta elektroniczna i poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą prędko dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże począć budowę swojego serwisu.

Co to jest oddział „Zaproszenia” tudzież gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, z którymi miałeś nuże wcześniej kontakt. Możesz także nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie być ważnym źródłem informacji w celu networkingu oraz konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój agregat składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za sprawą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, ergo zawsze masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę zasłużyć prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną przy użyciu Twój hiperłącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nierzadko będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, u dołu warunkiem, iż bilans prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy mini limit wypłaty, kto możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, gdy Twoje bilans spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja opodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska i adresy mejl osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość e-mail od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je kawa na ławę do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, tedy masz debet w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz czynić prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts