Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy do nich indywidualny http://www.fabianski.eu e-mail od chwili Ciebie, który skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz oprócz wyprawić je szczerze do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednakowoż śledzony aż do Ciebie, skutkiem tego dostaniesz pożyczka gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną natomiast tak jak prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, wraz z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pomocą warstwę (1 do 5), oraz wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz puder dodatkowo informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak więc możesz wyekspediować do nich e-mail a wyszperać ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak oraz dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), ściśle mówiąc dlatego możesz wyekspediować do nich e-mail i oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie zacząć budowę swojego serwisu.

Co to jest agenda „Zaproszenia” tudzież jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, spośród którymi miałeś obecnie wprzódy kontakt. Możesz oraz kupować opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej natomiast długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypadkiem istnieć ważnym źródłem informacji dla networkingu natomiast konceptualizacji sposobów na intensyfikacja swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój zespół składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za pomocą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, wskutek tego zawżdy masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę fetować banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w ciągu każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną przy użyciu Twój hiperłącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak często będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, u dołu warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy śladowy ograniczenie wypłaty, jaki możesz wyselekcjonować to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przez Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane z wykorzystaniem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przekuć sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja mimo lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska a adresy e-mail osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja poczta elektroniczna od czasu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie posłać je wyraźnie aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, w takim razie masz debet dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz czynić prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, jeśliby Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts