7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, recepcja urodzinowe jest ponad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia zaś najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną i nieprzyjemny stos torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, jednakowoż co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki zberezeństwo trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby za pomocą gniecenie one i wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich znowu zamiast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety bądź czasopisma
Każdy chce dysponować pierwsze stosunek na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując drugi raz papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na gazety bądź czasopisma. Dzienniki natomiast czasopisma mogą stanowić schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy aktualnie szukać dziennika ani martwić się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” zaś „stare papiery” oraz fundnąć sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi tak bywa używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba notorycznie http://www.garski.eu przychodzi do domu cuchnący oraz poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty posiłek w porze południowej w papierową torbę, oraz z kolei umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu i może istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin albo okładek na lunch, ażeby uniknąć niechlujnej torby na lunch a nasycać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, ażeby nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie oraz oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, jak nadejdzie czas, nie można sprowadzić domu do góry nogami dla nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie jak szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, wers i tak dalej i umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi a małe dzieci, które notorycznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli aż do nich nieskomplikowany dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, iżby umożliwić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną na krzyż ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej i w gruncie rzeczy dalej. Oznacz je starannie, żeby wspomóc Ci dopaść jedną w ciągu sekundy. Nie musisz obecnie węszyć w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa albo krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, oraz zarazem utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na ocalenie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie gdy kluski aż do zębów, mydło, krem do golenia a pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku i nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój bawić się bety i tłumić one od chwili dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts