7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest ponad pozostawiając w środku sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia natomiast niemiły kupa torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, jednak co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki cios poniżej pasa trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby za sprawą gniecenie one oraz wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich raz jeszcze w zastępstwie tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety ewentualnie czasopisma
Każdy chce posiadać pierwsze zdanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je czesać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując drugi raz papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa bądź czasopisma. Dzienniki a czasopisma mogą znajdować się schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy w tej chwili zmierzać dziennika ani martwić się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” oraz „stare papiery” tudzież wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zazwyczaj używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba często http://www.garski.eu przychodzi do domu śmierdzący tudzież poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój posiłek w porze południowej w papierową torbę, tudzież później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu natomiast być może istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin ewentualnie okładek na lunch, ażeby cofnąć się niechlujnej torby na lunch a napełniać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, iżby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie oraz oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie wolno przestawić domu do góry nogami dla nożyczek, zszywek lub taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, linia itp. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi i małe dzieci, które nierzadko chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, żeby mieli aż do nich bezproblemowy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, tak aby zapewnić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną na krzyż ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej zaś faktycznie dalej. Oznacz je starannie, aby pomóc Ci schwycić jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie gmerać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, tudzież symultanicznie pozostać zorganizowanym? Tutaj na zbawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy makaron do zębów, mydło, krem do golenia i szczotka itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku oraz nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój hulać bety i hamować one od momentu dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts